Menu


Hotel w Rzeszowie

11/10/2001 - Turystyka


Hotel w Rzeszowie

Hotel “Rzeszów” posiada przestrzenną, klimatyzowaną salę świetlikową przystosowaną do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, seminariów, promocji, spotkań biznesowych, a także bankietów i koktajli.

Może ona pomieścić w systemie kinowym 400 osób, a w systemie konferencyjnym 250 osób.

sala świetlikowa sala turkusowa sala waniliowaSystem ścian rozsuwanych daje możliwość podziału na dwie mniejsze sale, w których równocześnie mogą się odbywać niezależne spotkania.

 

Wyposażenie sali umożliwia różnorodną konfigurację mebli i sprzętu, daje pewną swobodę planowania spotkań oraz obsługi audiowizualnej.

Zapewniamy naszym gościom:

 

Ponadto dysponujemy dwoma mniejszymi salami na 40 i 20 osób. Posiadamy warunki do organizacji targów, ekspozycji i wystaw. Obsługujemy także imprezy poza Hotelem, zarówno konferencje i bankiety, jak również przyjęcia w plenerze. Doradzamy menu i zapewniamy transport.

Trzygwiazdkowy hotel „Rzeszów” usytuowany jest w centrum miasta w pobliżu stacji PKP i PKS.

Lokalizacja Hotelu przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych tj. tras wschód – zachód i północ – południe, powoduje, że jest to doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks w podróży.

Hotel oddalony jest 7 kilometrów od lotniska w Jasionce, z którego utrzymywane są połączenia z całą Polską.

MIESZKAJ W HOTELU RZESZÓW I ZWIEDZAJ OKOLICE

Pobyt w hotelu „Rzeszów” to doskonała okazja do poznania regionu.Lokalizacja hotelu stanowi doskonałą bazę wypadową. Można zwiedzić

 

GASTRONOMIA

Niezapomniana atmosfera oraz profesjonalna obsługa zachęca do spotkań towarzyskich i biznesowych. Restauracja mieści 80 osób. Na kameralne spotkania zapraszamy do sali bankietowej dla 35 osób.
Restauracja oferuje szeroki wybór znakomitych dań kuchni regionalnej, polskiej i międzynarodowej. Na deser polecamy wyroby cukiernicze własnej produkcji.
Od poniedziałku do piątku zapraszamy na business lunche, a w niedzielę i święta całe rodziny na „familijne obiady” po promocyjnych cenach.

PUB

Poszerzając ofertę miłego spędzenia czasu otwarto w podziemiach hotelu Pub – lokal utrzymany w sympatycznym klimacie niezobowiązującego „luzu”. Pub czynny jest od godziny 18.00 do ostatniego gościa.

Zapraszamy na:Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *